900 - 1 600 EUR

Špecialista zákazníckej podpory

MUZIKER a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu komunikatívneho človeka, ktorý ovláda požadovaný cudzí jazyk.
Ak chceš byť súčasťou priateľského a dynamického kolektívu neváhaj, a daj nám o sebe vedieť!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- e-mailová, telefonická a chatová komunikácia so zákazníkmi,
- poskytovanie všeobecných informácií o produktoch,
- riešenie požiadaviek klientov,
- preklady marketingových textov do cudzieho jazyka,
- bežné administratívne práce, fakturácia (SAP),
- komunikácia s dodávateľmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 € (fixná zložka mzdy závisí od skúsenosti kandidáta) + variabilná zložka mzdy

- práca v priateľskej atmosfére a dynamickom kolektíve,
- zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
- teambuildingové aktivity,
- športové aktivity - karta MULTISPORT,
- vernostné a rodinné odmeny,
- nadštandardné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých obchodných výsledkov.

Aby si sa nám bližšie predstavil, neváhaj nám poslať motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obstojný prehľad o hudobných nástrojoch - výhodou,
- výborný písomný aj ústny prejav v jednom požadovanom jazyku - podmienkou,
- prozákaznícky prístup,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- bezproblémová obsluha bežných počítačových programov,
- komunikatívnosť, pohotovosť,
- skúsenosti v oblasti predaja/online predaja - výhodou,
- znalosť programu SAP - výhodou.

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov, golfového príslušenstva a iných lifestyle a hobby produktov.
Vďaka fungovaniu e-shopu v 26-tich európskych krajinách a vďaka 12-tim kamenným obchodom umiestneným naprieč Českou a Slovenskou republikou je MUZIKER známy svojím vysokým štandardom v poskytovaní služieb.
Za obdobie svojho pôsobenia si MUZIKER vybudoval klientelu viac než 300 tisíc spokojných a vracajúcich sa zákazníkov doma aj v zahraničí a už dnes patrí k zamestnávateľom, pre ktorých je charakteristické multikultúrne, moderné a kreatívne pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drieňová 1/H
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Sabína Farská
E-mail: poslať životopis
ID: 3116979   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 € (fixná zložka mzdy závisí od skúsenosti kandidáta) + variabilná zložka mzdy