Logo Múzeum mesta Bratislavy

Správca/Správkyňa hradu Devín

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Muránská 10, Devín
Termín nástupu
ASAP/DOHODOU
1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Múzeu mesta Bratislavy (MMB) hľadáme dôležitú posilu do tímu na hrade Devín - kolegu alebo kolegyňu s primárnou pracovnou náplňou riadenia prevádzky hradu, v rámci ktorej by zastrešoval/a koordináciu a realizáciu chodu hradu Devín ako samostatnej lokality MMB. Táto práca zahŕňa vedenie zamestnancov pôsobiacich na hrade Devín - členov administratívneho tímu a personálu prvého kontaktu; zodpovednosť za výkon administratívnej agendy spadajúcej pod hrad Devín; starostlivosť o návštevnícky chod hradu a v neposlednom rade aj komunikáciu s jednotlivými oddeleniami MMB a zosúlaďovanie všetkých aktivít, realizovaných na hrade Devín.

Môžete sa tešiť na zaujímavú a kreatívnu prácu pre jednu z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií Bratislavy, možnosť ovplyvňovať kultúrne dianie v meste, ale aj na prácu v unikátnom prostredí hradu Devín, jednej z najnavštevovanejších historických pamiatok Slovenska.

Múzeum mesta Bratislavy je najstaršie nepretržite pôsobiace múzeum na Slovensku, do ktorého pôsobnosti okrem hradu Devín patria aj také významné objekty histórie mesta i Slovenska ako Stará radnica, Michalská veža alebo Antická Gerulata.

Náplň práce:

- Vedenie tímu zamestnancov a zamestnankýň pracujúcich na hrade Devín - tím pôsobiaci v administratíve, aj tím personálu prvého kontaktu (asistenti/tky, pokladníci/čky, strážnici/informátori). Táto práca zahŕňa aj:

                 - zodpovednosť za personálne obsadenie tímu;

                 - zodpovednosť za organizáciu pracovného času, sledovanie a spracovanie dochádzky;

- Koordinácia a výkon administratívnej agendy hradu a spolupráca s ďalšími oddeleniami MMB pri výkone ekonomickej agendy;

- Komunikácia s verejnosťou. Spolu s kolegami a kolegyňami z MMB riešenie dopytov na špecifické akcie, prenájmy a externé aktivity, ktoré by mohli byť konané na hrade Devín;

- Zodpovednosť za návštevnícky chod hradu, riešenie situácií, ktoré môžu ovplyvniť bežnú prevádzku hradu Devín vo vzťahu k verejnosti (dočasné/čiastočné uzatvorenia areálu, kalamitné situácie a pod.);

- Vedenie alebo spolupráca pri realizácii aktivít, týkajúcich sa operatívneho chodu hradu Devín, vrátane starostlivosti o výstavné a expozičné priestory;

- Aktívna spolupráca s ďalšími oddeleniami MMB, zodpovednosť za zosúladenie aktivít, ktoré sú zabezpečované jednotlivými oddeleniami MMB a ktoré sa realizujú na hrade Devín.

1.       Príspevok do DDS 2%;

2.       Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov;

3.       Ďalšie benefity :

a) skrátený 37,5 hodinový pracovný čas;
b) flexibilný pracovný čas v rozmedzí od 6:00 - 19:00 - umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky;
c) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec Zákonníka práce;
d) možnosť Home Office až 4 dni do mesiaca - po dohode s nadriadeným;

e) čerpanie 3 dni tzv. sick day;
f) podujatia pre zamestnancov - teambuilding, vianočný večierok;
g) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;

h) voľný vstup do múzeí SR, ktoré sú členmi Zväzu múzeí na Slovensku

i)možnosť priamo sa podieľať na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám zašlite nasledovné doklady :
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Štruktúrovaný životopis;
3. Motivačný list;
4. Fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní;

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručujte elektronicky na e-mail: [email protected] priebežne.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa následne dohodneme na ďalšom postupe a účasti na osobnom pracovnom pohovore. Tešíme sa na vaše reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa;

- Aspoň 5 rokov prax na obdobnej pracovnej pozícii, prax vo vedení ľudí;

- Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu;

- Organizačné a riadiace schopnosti,

-Komunikatívnosť, slušné a profesionálne vystupovanie,

-Iniciatíva.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Bohunická
E-mail: poslať životopis
ID: 4808630  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac