Pokladník/čka Lekáreň U červeného raka + Stará Radnica Múzeum mesta Bratislavy

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava City Museum, Radničná, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
992,5 EUR/mesiacplus príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsadzujeme 2 voľné pracovné miesta s výkonom práce v priestoroch Lekárne U červeného raka - Michalská 22 a v Starej Radnici - Radničná 1, Bratislava.

- Zabezpečovať predaj vstupeniek do múzea individuálnym a skupinovým návštevníkom;
- Koordinovať/sledovať a kontrolovať online predaj lístkov;
- Zabezpečovať predaj upomienkových predmetov a "merch";
- Poskytovať návštevníkom/návštevníčkam základné informácie o výstave, expozícii, ostatných expozíciách Múzea mesta Bratislavy, o Bratislave;
- Otvárať a zatvárať objekt (Lekáreň u Červeného raka) na začiatku/konci zmeny;
- Spínať a poskytovať základné informácie k multimediálnym aplikáciám inštalovaných vo výstave/expozícii;
- Spolupracovať a komunikovať s asistentmi/asistentkami výstav, podieľať sa na regulovaní množstva návštevníkov v objektoch MMB (Lekáreň u Červeného raka a Michalská veža).

1. Príspevok do DDS 2%;
2. Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov;
3. Ďalšie benefity :

a) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec Zákonníka práce;
b) podujatia pre zamestnancov - teambuilding, vianočný večierok;
c) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
d) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;
e) voľný vstup do múzeí SR, ktoré sú členmi Zväzu múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Štruktúrovaný životopis;
2. Motivačný list, max. rozsah 1/2 strany

Svoj životopis doručte elektronicky na e-mail: [email protected]

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe a účasti na osobnom pracovnom pohovore. Tešíme sa na Vaše reakcie.

Nesplnenie niektorej z požiadaviek neznamená automatickú diskvalifikáciu uchádzača/uchádzačky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť, kladný vzťah k ľuďom, tolerancia rôznorodosti návštevníkov/čok;
- Základná znalosť anglického jazyka;
- Pozitívny vzťah k histórii, mestu a kultúre;
- Aktívny záujem o návštevníkov a návštevníčky (proklientsky orientovaný prístup);
- Kultivované vystupovanie;
- Práca je vhodná aj pre čerstvých absolventov/absolventky a seniorov/seniorky.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4581092  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 992,5 EUR/mesiac