Výkonný asistent kancelárie riaditeľa

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Radničná, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 000 EUR/mesiacV závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravovať podklady ku komunikácií informácií rôzneho typu v rôznej forme (mail, prezentácia);
- Organizovanie stretnutí, porád a termínov;
- Vyhotovovanie zápisov z porád, rokovaní; distribúcia a následné sledovanie úloh;
- Príprava reportov, prezentácií, štatistík, dokumentácie;
- Vybavovanie/ distribúcia dopytov z externého prostredia;
- Vystupovať a komunikovať s ohľadom na dodržanie dobrého imidžu úseku riaditeľky a Múzea mesta Bratislavy;
- Zabezpečovanie ostatných aj odborných úloh spojených so sekretariátom riaditeľky;
- Príležitostné zabezpečovanie administratívnej agendy MMB: zverejňovanie zmlúv, faktúr a pod., vypracovanie zmlúv, správa registratúry, podpora pri verejnom obstarávaní a pod.;
- Vybavovanie písomnej agendy sekretariátu riaditeľky.

1. Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 %.
2. Ďalšie benefity:
a) pružný pracovný čas;
b) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona;
c) možnosť práce z domu;
d) možnosť čerpať tzv. sickday v rozsahu 3 dni/ rok;
e) sociálna politika – príspevok na stravovanie;
f) vzdelávacie aktivity;
g) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
h) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;
i) možnosť podieľať sa na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Motivačný list;
3. Životopis;
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky vo formáte pdf na e-mail: [email protected] najneskôr do 30. 1. 2023. Predbežný termín výberového konania: 2.- 3. 2. 2023.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa;
- Výborná znalosť práce s Microsoft Office;
- Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom;
- Skúsenosti s vedením sekretariátu výhodou;
- Výborné organizačné a komunikačné schopnosti;
- Samostatný a proaktívny prístup, pozitívne myslenie;
- Spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, precíznosť;
- Zmysel pre poriadok a prácu v tíme;
- Vhodná miera empatie ale i asertivity.
Nesplnenie niektorej z požiadaviek nie je automaticky diskvalifikačné pre uchádzača/uchádzačku.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4497453  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac