Store manager kamennej predajne Múzea mesta Bratislavy

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Termín nástupu
november 2022/ dohodou
1 100 EUR/mesiacV závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok a výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za chod a vzhľad kamenného obchodu a prepojeného e-shopu;
- Starostlivosť o tovar na predajni - zodpovednosť za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortiment;
- Cenotvorba predajných predmetov - práca s cenníkom, jeho priebežné vyhodnocovanie a úpravy, individuálna cenotvorba pri projektoch, výstavách;
- Účasť na tvorbe objednávok, prijímanie a odosielanie tovaru, reklamácie, príprava k predaju, zmeny plánovania, kontrola skladových zásob a pohybov;
- Práca s tímom, jeho podpora, motivácia a usmernenie k stanoveným cieľom, hodnotenie výsledkov a spätná väzba;
- Sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne (plán obratov a plán výnosov);
- Komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami MMB (odd. komunikácie a marketingu, ekonomické odd., personálne odd.);
- Spolupráca pri navrhovaní a produkcii obchodného tovaru MMB;
- Zodpovednosť za administratívu spojenú s náplňou práce.

1. Príspevok do DDS 2 %;
2. Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania;
3. Ďalšie benefity:
a) čiastočne pružný pracovný čas;
b) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona;
c) možnosť práce z domu v rozsahu 4 dni/mesiac;
d) možnosť čerpať tzv. sickday v rozsahu 3 dni/rok;
e) sociálna politika – príspevok na stravovanie;
f) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;
g) voľný vstup do múzeí v Slovenskej a Českej republike;
h) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
i) možnosť podieľať sa na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Motivačný list;
3. Životopis;
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky vo formáte pdf na e-mail: [email protected] najneskôr do 31.10. 2022.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod alebo marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Správa e-shopu - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchodným predajom a vedením tímu

Počet rokov praxe

2

- Prax s maloobchodným predajom a vedením tímu min. 2 roky podmienkou;
- Skúsenosť s chodom eshopu;
- Výhodou je vzdelanie z oblasti ekonomiky, obchodu alebo marketingu;
- Znalosť práce s Microsoft Office;
- Anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni;
- Výborné organizačné a komunikačné schopnosti;
- Profesionálna komunikácia so zákazníkom a tímom;
- Orientácia na kvalitu;
- Prirodzená schopnosť organizovať a stanovovať priority
- Samostatný a proaktívny prístup, pozitívne myslenie;
- Spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, precíznosť.

Nesplnenie niektorej z požiadaviek neznamená automatickú diskvalifikáciu uchádzača/uchádzačky.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4403666  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac