Koordinátor/ka správy a prevádzky Múzea mesta Bratislavy

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda sa určuje v závislosti od započítanej odbornej praxe. Zamestnancovi je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% platovej tarify a tiež je možné poskytovať odmeny podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Múzeum mesta Bratislavy spravuje 15 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť. Do tímu oddelenia správy budov a ochrany pamiatok hľadáme organizačne a technicky zdatného kolegu*yňu, ktorý bude koordinovať operatívne požiadavky a chod múzea. Hľadáme niekoho, koho baví práca s ľuďmi, riešenie nepredvídateľných situácií a špecifické prostredie kultúrnej inštitúcie s ambíciou neustále sa zlepšovať a modernizovať.

- organizovať každodennú prácu kolektívu technického a upratovacieho personálu v lokalitách MMB, 15+ členný tím;
- proaktívne a samostatne vyhľadáva príležitosti na zlepšenia stavu a prevádzky objektov v správe MMB; analyzuje problémy, poruchy a nedostatky, navrhuje riešenia, podieľa sa ich zabezpečení;
- zbiera podnety a plánuje úlohy; organizuje prevádzkový tím pre plnenie operatívnych požiadaviek, odstránenie porúch a nedostatkov;
- zabezpečuje nákup drobného a spotrebného tovaru pre MMB;
- kompletne zabezpečuje administratívnu agendu oddelenia (obeh ekonomických dokladov, kontrola zmluvných plnení);
- spolupracuje pri príprave výstav a expozícií, koordinácii podujatí a krátkodobých nájmov.

1. Príspevok do DDS 2%;
2. Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov;
3. Ďalšie benefity :

a) skrátený 37,5 hodinový pracovný čas;
b) flexibilný pracovný čas v rozmedzí od 6:00 - 19:00 - umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky;
c) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec Zákonníka práce;
d) možnosť Home Office až 4 dni do mesiaca - po dohode s nadriadeným;
e) čerpanie 3 dni tzv. sick day;
f) podujatia pre zamestnancov - teambuilding, vianočný večierok;
g) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
h) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;
i) voľný vstup do múzeí SR, ktoré sú členmi Zväzu múzeí na Slovensku;
j) možnosť priamo sa podieľať na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Životopis;
3. Fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na e-mail: [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe a účasti na osobnom pracovnom pohovore. Tešíme sa na Vaše reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

znalosť IT - Pokročilý
Audiovizuálna technika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v organizovaní tímu ľudí v pozícii koordinátor

Počet rokov praxe

3

- Vzdelanie: SŠ s maturitou, 1. stupeň VŠ, 2. stupeň VŠ
- Vodičský preukaz typu B.
- Skúsenosť s riadením (menších alebo väčších) tímov vítaná;
- Technické zručnosti; fyzická zdatnosť;
- Organizačné zručnosti, spoľahlivosť a zodpovednosť;
- Pozitívny a na riešenia orientovaný prístup;
- Orientácia na kvalitu, precíznosť a pozornosť k detailom
- Bezúhonnosť

Nesplnenie niektorej z požiadaviek neznamená automatickú diskvalifikáciu uchádzača/uchádzačky.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4212415  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac