Technik údržby múzea

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacV závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie opráv menšieho rozsahu v exteriéri a interiéri múzeí - vodoinštalačné, elektroinštalačné, zámočnícke, stolárske práce, údržba zelene;
- Pravidelná údržba technológií, kontrolné činnosti, odstraňovanie drobných vád;
- Dozor a spolupráca so servisnými technikmi pri pravidelných servisoch a revíziách technológií, vrátane vykurovacích a chladiacich systémov;
- Logistická podpora pre všetky oddelenia múzea - transport a sťahovacie práce v rámci objektov múzea vozidlami do úžitkovej 3,5 tony;
- Poskytovanie technickej a audiovizuálnej podpory pri zabezpečení podujatí (manažment dostupnej audiovizuálnej technicky) v rozsahu prednášok, konferencií, koncertov, vernisáží, podcastov
- Priame podieľanie sa na technickej a kreatívnej realizácie výstav a expozícií v role návrhu a realizácie technických a konštrukčných detailov, ukotvení zbierkových predmetov, osvetľovaní scén, realizácii drobných stavených a maliarskych prác.

1. Príspevok do DDS 2 %;
2. Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania;
3. Ďalšie benefity:
a) pružný pracovný čas od 6:00 - 9:00 do 14:00 - 19.00, podľa usmernenia vedúceho oddelenia;
b) mobilný telefón;
c) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona;
d) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
e) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v
Bratislave;
f) voľný vstup všetkých múzeí v SR, ČR, ktoré sú členmi zväzu múzeí;
g) možnosť podieľať sa na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Životopis;
3. Fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na e-mail: [email protected].

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby, správca

Počet rokov praxe

3

1. Stredoškolské vzdelanie bez maturity/s maturitou;
2. Minimálne 3 roky odbornej praxe v oblasti technik údržby, údržbár, výstavný technik;
3. Odborná zručnosť / spôsobilosť v daných profesiách;
4. Odborná spôsobilosť elektrotechnik § 21 výhodou;
5. Znalosť IT a Audiovizuálnej techniky výhodou;
6. Vodičský preukaz skupiny B podmienkou;
7. Samostatnosť pri výkone prác;
8. Bezúhonnosť, čistý výpis registra trestov;
9. Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, fyzická zdatnosť.

Nesplnenie niektorej z požiadaviek nie je automaticky diskvalifikačné pre uchádzača/uchádzačku.

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4193865  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac