Architekt / Interiérový dizajnér

MUUR s. r. o.

Miesto práce
Vlárska 32, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 1 800 EUR/mesiacpodľa skúsenosti a zaradenia na pozíciu Junior alebo Senior Architekt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu či kolegyňu, ktorý by rád v našom štúdiu naplnil ambície kvalitného architekta so zameraním na komplexný interiér a rodinné domy. Podľa úrovne momentálnych skúseností bude smerovať k náplni práce:

- Komplexné a samostatné riešenie zadaní v autorskom štýle štúdia

- Priestorové usporiadanie, vizualizácie, tvorba projektovej dokumentácie
- Spolupráca pri návrhu technického riešenia a zodpovednosť za jeho prevedenie
- Časové plánovanie postupu počas projektovania, ako aj kontrola postupov počas realizácie
- Spolupráca pri tvorbe rozpočtov projektov, harmonogramov a zodpovednosť za ich dodržiavanie
- Ústretová komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- Komunikácia a kooperácia s kolegami

Presná náplň sa prispôsobí podľa preferencii a zručností v 2 úrovniach :
Architekt - senior - samostatné riešenie stavieb a interiérov s prepojením na realizáciu
Architekt - junior - tvorba vizualizácií a výkresovej dokumentácie pod vedením senior architekta

- kreatívne projekty rôznych mierok
- prepojenie s realizáciou
- vzdelávanie sa nielen v oblasti architektúry
- účasť v architektonických súťažiach
- kultivované a vybavené priestory štúdia so záhradou na bratislavských Kramároch s možnosťou parkovania
- 20 dní v roku platený deň off

Prosím o zaslanie portfólia a životopisu (max.10MB) v PDF na [email protected] . Email prosím označiť "ARCHITEKT 2023"

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- analytické schopnosti
- zmysel pre detail, precíznosť
- schopnosť určovať si priority
- chuť pracovať a zlepšovať sa

Architektonické a interiérové štúdio špecializujúce sa na komplexne riešené interiéry a stavby individuálnych a komerčných klientov s dôrazom na autorský štýl, technické riešenie a detail.
ID: 4024547  Dátum zverejnenia: 26.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac