Administratívny pracovník, fakturant

Musetti Slovakia s.r.o

Miesto práce
Hlavná 76, 900 23 Viničné, Bratislavský kraj, Pezinok
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
800-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zaevidovanie dodávateľských faktúr a pokladničných dokladov do systému Pohoda, príprava a zaslanie dokladov pre externú účtovnícku spoločnosť, fakturácia, sledovanie pohľadávok, evidencia hmotného majetku, bežné administratívne činnosti v rámci chodu spoločnosti, starostlivosť o obchodné zmluvy, inventúry.
pracovná doba po-pi od 8:00 do 16:30

- služobný telefón
- nadštandardné finančné ohodnotenie a motivačné ohodnotenie
- zázemie stabilnej a renomovanej spoločnosti
- rozšírenie profesijných zručností
- príležitosť kariérneho rastu
- priateľský tím kolegov
- teambuildingy, firemné party v top hoteloch
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy
- práca na hlavný pracovný pomer na plný úväzok
- kompletné zaškolenie
- stravné lístky
- prémie
- zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
- školenia a kurzy zo sveta kávy na Slovensku a v zahraničí
- účasť na výstavách, veľtrhoch a prezentáciách

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA - základy

zodpovedný prístup k práci,
samostatnosť,
príjemné vystupovanie,
dobré komunikačné schopnosti.

Spoločnosť Musetti Slovakia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu viac ako 12 rokov a za tu dobu si vybudovala pevnú pozíciu medzi poprednými dodávateľmi kávy a kaviarenského sortimentu v segmente Horeca. Hlavným zameraním je pre nás káva, čaj, čokoláda, barové doplnky do kaviarní, reštaurácií a kancelárií s vysokým dôrazom na kvalitu a služby.
Miesto výkonu prace a showroom firmy sa nachádzajú vo Viničnom u Pezinku. Do konca roku 2018 sa firma bude sťahovať do vlastných novovybudovaných priestorov v Trnave.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Musetti Slovakia, s.r.o.
Hraničná 53
821 05 Bratislava
ID: 3259550   Dátum zverejnenia: 3.12.2017