Skladník

Murexin s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu na výkon funkcie vodiča/skladníka.
- Práca a manipulácia s tovarom v sklade
- Príprava tovaru na expedíciu zákazníkom
- nakladanie a vykladanie tovaru pomocou vzv
- manipulacia s tovarom v sklade pomocou vzv

Ponúkame :
- prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dlhodobú perspektívu

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú platné doklady na riadenie vzv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme silná, dynamická medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou výrobkov stavebnej chémie pre systémové riešenia v stavebníctve. Našim zákazníkom ponúkame spoľahlivé a inovatívne riešenia.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 30 rokov a sme lídrom na trhu v stavebnej chémii, hlavne v oblasti lepenia a škárovania obkladov a dlažieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3181597  Dátum zverejnenia: 23.1.2018