Vodič/Skladník

Murexin s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy min. 850€ . + osobné ohodnotenie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého kolegu na výkon funkcie vodiča/skladníka.
- Rozvoz tovaru zákazníkom
- Práca a manipulácia s tovarom v sklade
- Príprava tovaru na expedíciu zákazníkom

Ponúkame :
- prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dlhodobú perspektívu
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme silná, dynamická medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou výrobkov stavebnej chémie pre systémové riešenia v stavebníctve. Našim zákazníkom ponúkame spoľahlivé a inovatívne riešenia.
Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 26 rokov a sme lídrom na trhu lepenia a škárovania obkladov a dlažieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Magnetová 11
831 04 Bratislava
ID: 1282958   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy min. 850€ . + osobné ohodnotenie a odmeny