Reagujte bez životopisu

Farmaceut / ka (Bratislava - Staré Mesto)

muoj s. r. o.

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2023, 1.3.2022 prípadne dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac- 1500€ je základná mzda, ku ktorej bude pripočítaná variabilná zložka (výška závisí od dosiahnutých výsledkov lekárne v danom mesiaci) - možnosť skráteného úväzku s alikvotnou úpravou mzdy - ďaľšie benefity sa dozviete na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- odborné poradenstvo pacientom
- príprava IPL
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- tvorba objednávok a príjem tovaru
- ostatné činnosti súvisiace so zabezpečením chodu lekárne

- 7,5h pracovný čas
- flexibilna pracovná doba medzi 8.00 - 18.00 - na dohode v tíme
- nepracujeme cez víkendy a sviatky
- preplácané členské poplatky SLEK
- pitný režim
- majiteľka lekárne je atestovaná farmaceutka
- výhodná dopravná poloha v centre
- ostatné benefity práce v našej lekárni budú odprezentované pri osobnom stretnutí v lekárni

Informácie o výberovom konaní

- možnosť dohodnúť sa na skrátený úväzok (6h prípadne 4h)
- nástup do zamestnania 1.2.2022, prípadne neskôr - dohodou
- vhodné aj pre mamičky na materskej / rodičovskej dovolenke
- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť

Spoločnosť prevádzkuje verejnú Lekáreň INA v budove Tatracentrum na Hodžovom námestí v Bratislave. Viac o lekárni na nájdete na www.lekarenina.sk alebo na facebookovej stránke.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4493135  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac