Reagujte bez životopisu

Grillman, pomocný kuchár,

Munet group, s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiactringelty bonusy za dosiahnuté výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Restart Burger - Liptovský Mikuláš ponúkame prácu pre zodpovedného človeka na pozíciu Grillman, pomocný kuchár. Hľadáme snaživého človeka, ktorý je proaktívny a zodpovedný.

Všetko vieme naučiť - dôležitý je pre nás prístup a snaha.

zľavy v sieti reštaurácií Restart Burger
máme vlastného firemného zubára

všetky podmienky budú predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Keď sa pripojíte ku značke Restart Burger, pripojíte sa k našej rodine!
Naša rodina Restart Burger je hrdá na naše štandardy kvality, pohostinnosť inšpirovanú južanskými krajinami. Máme vášeň pre ľudí - nielen našich hostí, ale vážime si našich zamestnancov a chápeme, ako sa v našich reštauráciách odlišujete! Práca v reštauráciách Restart Burger je viac ako len práca! Tvoríme ikonická značku, ktorá ponúka školiace programy, ktoré vám pomôžu rásť s príležitosťami na postup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4820229  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac