Sales & Marketing Administrator (asistent)

MUNDIPHARMA Ges.m.b.H.-o.z.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie účasti klientov a zamestnancov na odborných podujatiach (letenky, ubytovanie, registrácia a pod.), komunikácia s cestovnými agentúrami resp. priamo organizátormi, vrátane potrebnej agendy dokumentov - podpora menežerov a celého tímu
• recepcia – vítanie návštev, vybavovanie pošty (prijatie, triedenie, zapísanie, odovzdanie, posielanie), telefonické hovory – prijímanie, prepájanie
• zabezpečenie office materiálu, komunikácia so správcom objektu
• vybavovanie objednávok a príprava faktúr pre účtovníctvo, komunikácia s finančným oddelením vo Viedni
• spracovanie cestovných nákladov zamestnancov, spracovanie zmlúv
• príprava reportov a hlásení nákladov podľa zákona pre NCZI, Daňový úrad v spolupráci s účtovnou firmou

Adekvátne pozícii

Ak máte záujem o našu ponuku, pošlite svoj životopis v angličtine a fotografiu na e-mailovú adresu [email protected] do 26. augusta 2018.

Zaslaním životopisu spoločnosti Mundipharma Ges.m.b.H.-o.z. súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ich uchovávaním v registrácii tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania. Tento súhlas je platný až do jeho zrušenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Profil kandidáta:
- skúsenosť vo farmaceutickom priemysle výhodou
- najmenej tri roky praxe na pracovných pozíciách s podobnými povinnosťami
- výborné organizačné a koordinačné schopnosti,
plánovanie, flexibilita, proaktivita
- znalosť kancelárskych komunikačných nástrojov
- plynulá angličtina (písomná a ústna)
- vodičský preukaz B výhodou
- bydlisko v Bratislave

Zastúpenie medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti patriacej medzi významných výrobcov originálnych liekov.
ID: 3466633  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200