Marketing Specialist

Munch Europe Kft.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1. června
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k Munch a poďme spolu zabrániť plytvaniu jedlom!

Munch je aplikácia, ktorá pomáha supermarketom, reštauráciám či pekárňam veľmi jednoducho predávať nadbytočné potraviny.

Je to výhodné riešenie pre všetky strany, keďže partneri premieňajú svoju stratu na zisk, zákazníci nakupujú potraviny s 50% zľavou a navyše chránia životné prostredie. ♻️

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka na pozíciu marketingového špecialistu!

O túto pozíciu sa môžete uchádzať bez ohľadu na predošlé skúsenosti. Ak si myslíte, že sa na danú pozíciu hodíte, miesto pre vás v tíme nájdeme.

Hľadáme talenty s vášňou pre šetrenie potravinami, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať a doťahovať úlohy do úspešného konca.

Náplň práce:

• Tvorenie miestneho obsahu pre sociálne siete a kanály spoločnosti Munch (Instagram, Facebook a TikTok) - natáčaním a upravovaním videí a fotografií produktov Munch, doplnením ich o pútavý popis a zverejnením na sociálnych sieťach

• Spravovanie komunity Munch na sociálnych sieťach, zapájanie sa do nej odpovedaním na komentáre a správy, rozvíjanie tak vzťahov so sledovateľmi

• Dohliadanie na tvorbu POS materiálov ako sú nálepky a letáky, koordinovanie ich distribúcie medzi partnermi (kaviarne, pekárne, reštaurácie a pod.)

• V prvých mesiacoch podpora obchodných zástupcov pri získavaní nových partnerov, podľa potreby

• Vývin a implementácia Public Relations stratégií s cieľom oboznámiť Slovensko s produktami a službami Munch. Vymýšľanie pútavých textov, ktoré získajú pozornosť ako médií, tak čitateľov

• Zastrešovanie rôznych marketingových úloh a ich vzájomných prepojení, s cieľom zabezpečiť hladkú komunikáciu s kľúčovými zákazníkmi a zainteresovanými stranami

• Prispôsobovanie a preklad obsahu poskytovaného centrálnym marketingovým tímom tak, aby vyhovoval miestnemu trhu a zabezpečil relevantnosť a kultúrnu primeranosť

Požiadavky:

• Slovenčina rodným jazykom a komunikatívna angličtina

• Skúsenosti v marketingu, public relations alebo príbuznej oblasti

• Efektivita a kreativita v písaní a copywritingu, schopnosť tvorby pútavého obsahu, tlačových správ, tvorba reklamného obsahu, nadpisov či titulkov

• Skúsenosti so správou sociálnych sietí a tvorbou obsahu na nich

• Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť budovania vzťahov so zástupcami médií, partnermi a kľúčovými zákazníkmi

• Veľký dôraz na detaily a schopnosť vykonávať viacero úloh naraz v rýchlo sa meniacom prostredí

• Usporiadanosť, komunikatívnosť, samostatnosť: schopnosť dotiahnuť veci do konca od počiatočnej myšlienky až po finálnu realizáciu

• Dobrý vkus pre vizuály: schopnosť natáčať obsah (fotky aj videá) a upravovať ho v postprodukcii

• Prehľad o najnovších trendoch na sociálnych sieťach

• Motivácia učiť sa nové veci a pracovať v startupe, ktorý má vplyv na spoločnosť

Výhodu máte ak:

• Máte skúsenosti s PPC, TikTok, Instagram alebo Facebook Business Manager

• Mate skúsenosti s gastro-priemyslom

• Máte skúsenosti s Photoshop, Adobe Illustrator, Figma

Čo ponúkame:

• Mimoriadnu príležitosť byť jedným z prvých zamestnancov na novom trhu, a to v startupe s veľkým vplyvom na spoločnosť

• Silný osobný a profesionálny rozvoj v prostredí s rýchlym rastom

• Šanca pracovať s mladým, ambicióznym a motivovaným tímom 40+ členov z Maďarska, Českej republiky a Slovenska

Na tejto pozícii máte vplyv na každú zainteresovanú stranu: na prírodu, na partnerov aj na zákazníkov. Máte možnosť každodenne sledovať dopad svojej práce a jednoducho si ju užívať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

ID: 4587336  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac