Reagujte bez životopisu

Model / Streamer

Multimedia services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám do sveta online streamovania! Ubytovanie v Bratislave zabezpečené!

O nás: Sme mladá a dynamická firma v oblasti online streamovania. Hľadáme talenty, ktoré s nami budú tvoriť a rásť v tejto vzrušujúcej a rozvíjajúcej sa oblasti.

Príďte sa uchádzať o prácu v štúdiu v Prahe, Bratislave alebo Ostrave, s možnosťou bezplatného bývania v lokalite Praha/Bratislava.

Požiadavky:

  • Reprezentatívny vzhľad a postava
  • Základy angličtiny
  • Vek medzi 18 a 26 rokmi

Ponúkame:

  • Nadštandardné platové podmienky
  • Flexibilná pracovná doba, ktorá Vám umožní dosiahnuť rovnováhu medzi prácou a osobným životom
  • Možnosť cestovať po celom svete, kde budete pracovať na rôznych projektoch a získavať nepreberné množstvo skúseností
  • Jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou nášho mladého a priateľského kolektívu, ktorý Vás podporí na ceste k úspešnej kariére v oblasti online streamovania

Ak vás táto príležitosť zaujala a spĺňate naše požiadavky, neváhajte nám zaslať Váš životopis a aspoň jednu aktuálnu fotografiu. Sme pripravení vás privítať v našom tíme a zabezpečiť Vám finančnú nezávislosť s flexibilnou pracovnou dobou, vďaka ktorej sa budete môcť aj naďalej venovať všetkým svojim záujmom. Web pre bližšie informácie – streamuj.se

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie