Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník v kuchyni

MultiCo s.r.o.

Miesto práce
Petržalská tržnica, Bratská, Petržalka
Termín nástupu
10.06.2024
2 000 EUR/mesiacBRUTTO mzda kuchára s diplomom je 2 000 eur. BRUTTO mzda pomocná sila 1100-1200 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvôli rozšíreniu výroby polotovarov ukrajinskej kuchyne je potrebný pracovný tím: kuchár a pomocná sila.
V kuchyni sa vyrábajú polotovary, ktoré sa zmrazujú a predávajú v obchode priľahlom ku kuchyni. Existujú aj čiastkové objednávky na teplé jedlá v čase obeda, ktoré sa vydávajú zákazníkovi na mieste.

Hrubý plat kuchára s diplomom je 2 000 eur.
Hrubý plat pomocná sila 1100-1200 eur.

Komfortné pracovné podmienky v novej modernej kuchyni. Registrácia na základe pracovnej zmluvy. Príjemný kolektív zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Pre kuchára-špecializované vzdelanie, pre pomocnú silu nie je potrebné špecializované vzdelanie

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Multifunkčná spoločnosť. Realizácia, dodávka a výroba potravinárskych výrobkov (polotovarov). Realizácia kórejskej kozmetiky prostredníctvom predajní

Kontakt

Kontaktná osoba: Natalia
Tel.: +421948625907
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4837482  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac