Referent odbytu

Multi-VAC SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne sa podieľa na predaji tovaru, obsluhe zákazníkov, príjem a spracovanie objednávok, vystavenie dodacích listov a faktúr
- manipulácia s hotovostné pokladňou a odvod peňazí do bankového ústavu
- prijíma a vybavuje reklamácie zákazníkov
- fyzický príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zo skladu
- zúčastňujú sa technických školení a firemných akcií

- stabilné a perspektívne pracovné uplatnenie v prosperujúcej spoločnosti
- prácu na HPP
- technické a obchodné zaškolenie
- zamestnanecké benefity (stravenky, pravidelná pracovná doba, zamestnanecké benefity)
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- tímovú i samostatnú prácu v príjemnom prostredí firmy
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti pôsobiace už 24 rokov na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné - TZB, VZT, technické, výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- SŠ vzdelanie (technický smer)
- prezentačné a komunikačné zručnosti
- energického a angažovaného človeka
- schopnosť systematicky pracovať
- počítačové znalosti (MS Office)

Spoločnosť Multi-VAC spol. s r. o., člen skupiny AIRVANCE Group, špecializujúci sa na komplexné riešenie v oblasti vzduchotechniky s medzinárodným pôsobením a dlhoročnou tradíciou hľadá pre rozšírenie svojho tímu kolegu na uvedenú pozíciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3147807  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€