Obchodný zástupca

MULTI-TRADE spol. s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ odmeny do výšky 300€. Pohyblivá zložka mzdy je vyplácaná podľa dosiahnutých obchodných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie obchodných plánov firmy, zvyšovanie predaja u nových a stálych zákazníkov v rámci regiónov
- obhliadky, konzultácie a návrh riešenia u zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk
- využívanie nástrojov marketingovej komunikácie, predstavovanie nových produktov
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu

- Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu už vyše 30 rokov
- Spoznávanie nadnárodných veľkých spoločností pôsobiacich na Slovensku
- Odborné školenia a vzdelávanie v zahraničí
- Možnosť ovplyvniť svoje platové ohodnotenie
- Mobilný telefón, počítač

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu. Po posúdení vášho životopisu vás budeme telefonicky kontaktovať s pozvaním na osobné stretnutie v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Výborné komunikačné zručnosti
- Aktívny a samostatný prístup k práci
- Orientácia na výsledok
- Skúsenosti s predajom
- Zodpovednosť, asertivita, ústretovosť, lojalita, flexibilita

Multi-Trade, spol. s r.o., dovoz a distrubúcia výrobkov firmy ZARGES GmbH. Výstupová technika a boxy z hliníka.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4772456  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac