Vodič MKD Tandem Plachta_do Dvojosádky

Müller-Transporte, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
priemerný nástupný plat (základ+diéty+prémie) NETTO od 1700 EUR mesačne každý

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce : SK-901 01 Malacky, jazdia sa kolečká na TANDEMOCH
z SK-Malacky do Švajčiarska a Rakúska v DVOJOSÁDKACH.
Tovar sa vykladá u zákazníkov pomocou VZV, kt. si vodiči vezú pripevnený za autom (preukaz VZV vieme zabezpečiť)
Jazdí sa systémom od pondelka do piatka (v nutnosti sobota doobeda), víkendy volné!

práca v rodinnej firme, osobné ohodnotenie, nový technický vyspelý vozový park - SCANIA, vozidlá sa nestriedajú, adekvátne platové ohodnotenie, celozávodná dovolenka (2 týždne v lete + 2 týžden počas vianoc), zmluva na DOBU NEURČITÚ ! Základný plat 700 eur brutto/mes.

z dôvodu rozšírovania vozového parku slovenskej pobočky prijmeme vodiča do dvojosádky. Bližšie informácie, prípadne dojednanie osobného pohovoru na dole uvedenom čísle od pondelka do piatku 8:00 - 16:00. Pohovory sa vykonávajú na adrese: Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

1

flexibilita, slušnosť, spoľahlivosť, psychotesty, lekárska prehliadka, karta Digitachograf, kvalifikačná karta, preukaz VZV výhodou (vieme zabezpečiť).

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3190145  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerný nástupný plat (základ+diéty+prémie) NETTO od 1700 EUR mesačne každý