Obchodný zástupca

MÜLLER a MÜLLEROVÁ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda 624 EUR. Pohyblivá mzda cca 560 EUR pri 100% plnení plánu obratu. Pri plnení plánu nad 100%, konečná úroveň odmeny NEMÁ STROP. Ďalšie bonusy - finančné a naturálne motivácie, 13.a 14.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou uchádzačov o pracovnú pozíciu bude:
- V regióne: Trenčín, Púchov, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom
- Zabezpečovanie servisu (spracovanie objednávky, spracovanie daňového dokladu, vyskladnenie bežného a akciového tovaru, riešenie merchandisingu ... a iné) u existujúcich zmluvne dohodnutých obchodných partnerov na organizovanom (siete) trhu
- Zabezpečovanie servisu u existujúcich obchodných partnerov na neorganizovanom trhu (tradičný trh)
- Oslovovanie nových potenciálnych odberateľov na organizovanom a neorganizovanom trhu vo vyhradenom regióne za účelom nadviazania spolupráce

- priebežné mesačné, finančné a naturálne motivácie
- 13.a 14.plat v závislosti od dosahovaných ročných výsledkov spoločnosti.
- dodávkový automobil
- MT
- PDA

Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti v Ivanke pri Nitre na základe telefonického pozvania.

O termíne výberového konania budú vybraní uchádzači informovaní pracovníkom spoločnosti telefonicky, prípadne e-mailom v dostatočnom časovom predstihu.

Kontaktujeme a na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor, oznámime výsledky výberového konania telefonicky, prípadne e-mailom..

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Doklady potrebné pre účasť na výberovom konaní:
- životopis - zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu
- doklad o maximálnom dosiahnutom vzdelaní – prineste osobne na pohovor
- odporúčací list od predchádzajúceho zamestnávateľa (predloženie na pohovore je výhodou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- hľadáme spolupracovníkov flexibilných a kreatívnych
- hľadáme spolupracovníkov bezúhonných a spoľahlivých
- hľadáme splupracovníkov, ktorí chcú ROBIŤ a ZARÁBAŤ

Obchodno - distribučná spoločnosť pôsobiaca na trhu SR 30. rok, zaoberajúca sa plošnou distribúciou spotrebného, rýchlo obratového, nepotravinárskeho, sortimentu formou priameho predaja do maloobchodnej a veľkoobchodnej siete predajní na území celej SR. Spoločnosť distribuuje sortiment značiek: KODAK, DURACELL, ENERGIZER, VARTA, PHILIPS, OSRAM, HENKEL, BIC a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3615206  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 624 EUR. Pohyblivá mzda cca 560 EUR pri 100% plnení plánu obratu. Pri plnení plánu nad 100%, konečná úroveň odmeny NEMÁ STROP. Ďalšie bonusy - finančné a naturálne motivácie, 13.a 14.plat.