Vedúci/vedúca účtovnej kancelárie

MUFIS, s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo Hlavná ulica, Hlavná, Štúrovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, základná nástupná mzda 1200 EUR hrubého

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej účtovnej kancelárie hľadáme vedúceho / vedúcu, kto bude mať na starosti vedenie kolektívu 12 účtovníčok, koordináciu, podporu a kontrolu ich práce.
Miesto výkonu práce: Štúrovo, Hlavná 22

Pracovná doba od 8 do 16 hod. Miesto práce: Štúrovo, Hlavná 22. Uchádzači ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na pohovor. Je nutná znalosť slovenského aj maďarského jazyka, nakoľko sa komunikuje aj s klientami z Maďarska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

Presnosť, samostatnosť. Vodičský preukaz B výhodou.

Spoločnosť MUFIS bola založená v roku 2011 za účelom poskytovania účtovných služieb podnikateľom. Na poskytovanie účtovných služieb využíva svoj vlastný účtovno-informačný systém s názvom MuFiS, ktorý vyvíja od roku 2009.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3672030  Dátum zverejnenia: 19.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, základná nástupná mzda 1200 EUR hrubého