HR Administrátor

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacod 1500eur/brutto na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava pracovno-právnej dokumentácie spojenej s nástupom a výstupom zamestnancov
  • Podpora pre zamestnancov z hľadiska pracovno-právnych otázok
  • Pravidelná aktualizácia interných predpisov, smerníc a postupov
  • Aktualizácia interných databáz
  • Prehľad a zabezpečenie školiacich aktivít
  • Tvorba a správa zložiek zamestnancov v systéme SAP
  • Príprava dochádzkových čipov, objednávanie stravovacích kariet
  • Príprava mesačných reportov, štatistík a iných pravidelných prehľadov
  • Úzka spolupráca s vedúcimi oddelení

  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast
  • Stravné lístky v hodnote 6€
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity (prémie pri životných udalostiach – sobáš, narodenie dieťaťa,vek a odpracované roky
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • ​aktívna znalosť anglického jazyka
  • základná znalosť Zákonníka práce
  • skúsenosti na obdobnej pozícii
  • znalosť systému SAP výhodou, nie však podmienkou
  • užívateľská úroveň ovládania MS Office
  • flexibilita, samostatnosť, ochota a schopnosť učiť sa
  • schopnosť zvládať stres

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4839088  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac