Elektrikári do Nemecka - práca s modernými technológiami

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Roding, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
14 - 18,5 EUR/hod.Mzda od 14€/brutto až do 18,50€/brutto hodina - finálna mzda podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď si zarobiť do Nemecka ako elektrotechnik alebo mechanik.

Práca na turnusy: 10 dní práce 5 dní voľna

  • montáž elektrických súčastí podľa elektrickej schémy zapojenia
  • uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky
  • kontrola prevedených operácií
  • vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava
  • skúšky na elektrických zariadeniach
  • dodržiavanie záväzných predpisov

Práca na 2 zmeny

Možnosť karierneho rastu
Nárok na dovolenku 30 dní ročne
Prídavky na dieťa 250€/mesiac
Fitness centrum priamo vo firme
Možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálne
Ročné prehodnocovanie mzdy
Teambuildingy a firemné akcie
Príspevok do dôchodkového fondu
Príplatky za nočnú zmenu už od 20:00 hod.
25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za nadčasy
25% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu v noci.
50% príplatok zo zmluvnej hodinovej mzdy za prácu v nedeľu
125% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu cez sviatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ elektrotechnického smeru alebo prax výhodou
Anglický alebo Nemecký jazyk minimálne B1
Technické znalosti z oblasti strojov výhodou, nie podmienkou
Vítané sú aj skúsenosti z automotive priemyslu

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4792711  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.