Можливість для людей з України

Lakýrnik

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.6,50€/ hodina brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v Nitre pre šikovných lakýrnikov

Náplňou práce je:

• Príprava povrchu a dielov na nástrek
• Správna voľba nástrekového systému
• Práškové a mokré lakovanie dielov podľa technologických postupov
• Čítanie technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za čistotu zariadení
• Čistenie a údržba striekacej bunky, príslušného vybavenia a pracovných nástrojov
• Spolupodielanie sa pri montáži, demontáži a balení tovaru

• Zamestnanecké výhody, benefity
• 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
• Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
• Ročné prehodnocovanie mzdy
• Multisport karta
• Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
• Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• Stravné lístky v hodnote 6 €/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
• Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• manuálna zručnosť
• čítanie technickej dokumentácie

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Ing. Simona Lelkešová
Tel.: +421376946303
E-mail: poslať životopis
ID: 4627381  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.