Editor technickej dokumentácie (študent VŠ)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
5 EUR/hod.od 5€/hodina (brutto) - mzda bude závisieť od tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budeš sa podieľať na tvorbe interných prekladov z rôznych oblastí
  • Pracuješ vo viacerých prekladateľských programoch
  • Budeš mať na starosti administratívnu podporu na oddelení Technickej dokumentácie
  • Pri práci spolupracuješ s ostatnými oddeleniam

Flexibilný pracovný čas
Pravidelné pohovory s vedúcim oddelenia a následné prehodnocovanie mzdy
Možnosť zahraničnej stáže na pobočke v Nemecku
Stravovanie vo firemnej jedálni za 1€
Možnosť parkovania na parkovisku pred firmou a neďaleká zastávka MHD
Zamestnanecké udalosti a teambuildingy

Pozícia sa obsadzuje pre sesterskú firmu Muehlbauer Automation s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nemecký jazyk na úrovni (B1 - B2) a Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1 - B2)
Dobré komunikačné schopnosti
Štúdium 3-4. ročníka vysokej školy, výhodou odbor prekladateľstva

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eliška Kevélyová
Tel.: +421376946151
E-mail: poslať životopis
ID: 4466049  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.