Lakýrnik

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Roding, Nemecko
12 EUR/hod.Mzdové podmienky začínajú na 12€/hodina, výsledná mzda záleží od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v Nemecku pre šikovných lakýrnikov. Do budúcna možnosť prestupu do novej haly na Slovensku v Nitre.

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu.
Pracovný čas je nasledovný: 10 dní práca a 5 dní voľno.

Náplňou práce je:

• Príprava povrchu a dielov na nástrek
• Správna voľba nástrekového systému
• Práškové lakovanie dielov podľa technologických postupov
• Čítanie technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za čistotu zariadení
• Čistenie a údržba striekacej bunky, príslušného vybavenia a pracovných nástrojov
• Spolupodielanie sa pri montáži, demontáži a balení tovaru

Mzdové podmienky začínajú od 12€/hodina + príplatky za víkendy a nočné.

• 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
• Ročné prehodnocovanie mzdy
• Fitnesscentrum priamo vo firme
• Sociálne benefity (svadby, narodenia, práca, výročia)
• Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• manuálna zručnosť
• čítanie technickej dokumentácie výhodou, ale nie podmienkou
• znalosť jazyka (angličtiny, nemčiny alebo maďarčiny)

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4394537  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.