Pracovník v lakovni so zaškolením v Nemecku

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Roding, Nemecko
12 EUR/hod.Mzdové podmienky začínajú na 5,50€/hodina + doplatok do minimálnej hodinovky (do 12€) + cestovné náhrady vo výške 45€/deň + diéty vo výške 1,30€/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa zahraničie? Poď s nami do nemeckého mestečka Roding vzdialeného iba 6 hodín autom a využi príležitosť! Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa pôjdu do Nemecka zaučiť (6-9 mesiacov) a potom majú možnosť pokračovať v našej novej hale, ktorú plánujeme otvoriť v roku 2023.

Ide o jednoduchú prácu v lakovni, kde sa budeš venovať natieraniu rôznych komponentov podľa technických výkresov a budeš kontrolovať natreté diely.
Je to práca na slovenskú zmluvu, pričom do Nemecka budeš chodiť na služobné cesty.

  • 10 dní pracuješ a 5 dni máš voľno

Mzdové podmienky začínajú na 5,50€/hodina + doplatok do minimálnej hodinovky (do 12€) + cestovné náhrady vo výške 45€/deň + diéty vo výške 1,30€/deň.

Nemusíš riešiť ubytovanie ani dopravu, nakoľko obe ti zabezpečíme a uhradíme.

  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 4,50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • čítanie technickej dokumentácie výhodou, ale nie podmienkou
  • znalosť jazyka veľkou výhodou (základy angličtiny, nemčiny alebo maďarčiny)

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eliška Kevélyová
Tel.: +421376946151
E-mail: poslať životopis
ID: 4333944  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.