Junior marketingový špecialista

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 000 EUR/mesiacod 1000€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po roku opäť rozširujeme naše pôsobenie a zväčšujeme naše výrobné kapacity o dve nové výrobné haly. Vďaka investovaniu niekoľkých miliónov eur sa nám podarí sprístupniť vyše 300 nových pracovných pozícii, ktoré obsadzujeme už teraz. Ak chceš byť aj ty súčasťou našich projektov a pracovať s najnovšími technológiami, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes!

Náplňou Tvojej práce bude:
Príprava a implementácia marketingovej stratégie
Zameranie sa na personálny marketing
Plánovanie rozpočtu marketingového oddelenia
Zodpovednosť za zvyšovanie povedomia o spoločnosti, s cieľom vytvárať pozitívne PR
Copywritting
Online a offline marketing
Organizácia a zabezpečovanie firemných eventov (DOD, Vianočný večierok,...)
Zabezpečovanie interného a externého marketingu
Grafická úprava príspevkov na sociálne siete
Participácia pri analýze konkurencie a prieskum trhu (z pohľadu HR)

13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
Flexibilný pracovný čas
Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
Ročné prehodnocovanie mzdy
Multisport karta
Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
Stravné lístky v hodnote 4,50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie v oblasti marketingu a obchodu
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
Komunikatívnosť a aktívny prístup pri riešení problémov
Práca s online platformami na grafickú úpravu (napr. Canva,..)
Kreatívny duch
Schopnosť prispôsobiť sa práci v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí
Skúsenosti s písaním článkov sú vítané
Skúsenosti s prácou vo Photoshop/InDesign/Illustrator - výhodou

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dajana Kondeová
E-mail: poslať životopis
ID: 4330386  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac