Koordinátor pre stredné a vysoké školy

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 400 EUR/mesiacod 1400€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude:

Staranie sa o našich existujúcich stredoškolákov a vysokoškolákov, komunikovať s nimi na dennej báze a starať sa o ich vývoj
Úzka spolupráca s HR oddelením, našimi dvoma Školiacimi strediskami a Výrobou
Vytváranie nových kampaní pre stredné školy a univerzity
Aktívne hľadanie a oslovovanie nových škôl v rámci možných spoluprác
Zameriavanie sa na recruit študentov/absolventov nielen na Slovensku, ale aj zo zahraničných univerzít
Budovanie dobrých vzťahov a kolaborácii s univerzitami (Slovensko + zahraničie)
Spolupráca v rámci brandingu našej spoločnosti pre univerzity na Slovensku

13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
Flexibilný pracovný čas
Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
Ročné prehodnocovanie mzdy
Multisport karta
Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
Stravné lístky v hodnote 6€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Pozícia sa obsadzuje pre sesterskú firmu Muehlbauer Automation s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1/B2)
Súsenosti s riadením študentov
Skúsenosti s komunikáciou so SŠ a VŠ
Privítame aj školiace skúsenosti, s vedením projektov,...
Ideálne kandidát, ktorý je inovatívny a má chuť sa angažovať v tomto smere
Napĺňa ho práca so študentami a má záujem pracovať na nových projektoch
Inovatívne myslenie, zodpovednosť, flexibilitu a reprezentatívny prejav
Skúsenosti s prezentáciou, vedením agendy

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eliška Kevélyová
Tel.: +421376946151
E-mail: poslať životopis
ID: 4317137  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac