Zvárač CO2

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 100 EUR/mesiac- od 1100€/mesiac (brutto) + uvedené príplatky - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta / - pri uvedenej mzde je hodinová sadzba od 6€ (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Napriek aktuálnej situácií dynamicky rastieme a ponúkame možnosť stabilného pracovného miesta s možnosťou ďalšieho rastu. Máš možnosť byť súčasťou výroby automatizovaných strojov pre oblasť solárnych technológií, výroby občianskych preukazov a pasov.

  • Zváranie zváračských konštrukcií pomocou technológie CO2
  • Výroba rámov na stroje
  • Vyváženie zváračskej konštrukcie
  • Práca podľa technickej dokumentácie
  • Brúsenie hotových zvarencov

  • Stravné lístky v hodnote 4,20 € a možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálni
  • Teambuildingy a firemné akcie
  • Multisport karta
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku
  • Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • Dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľ
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Platný certifikát na zváranie pomocou metódy CO2 MAG 135
  • Schopnosť čítať výkresy
  • Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
  • Flexibilita a spoľahlivosť

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 4078514  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac