Mechanik - montáž strojov

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž mechanických skupín stroja a zostáv podľa výkresovej dokumentácie
- montáž pneumatických a hydraulických jednotiek
- kompletizácia zostáv
- testovanie
- vyhľadávanie chýb, ich analýzy a testovanie
- práca v dvojzmennej prevádzke

- Stravné lístky v hodnote 4,20 € a možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálni
- Teambuildingy a firemné akcie
- Multisport karta
- Parkovanie na súkromnom parkovisku
- Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
- Dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
- 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
- 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
- 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľ
- 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ zameranie mechanika, strojárstvo
- rýchle chápanie aj komplexnejších situácií
- znalosti elektro- a pneupohonov
- čítanie technickej dokumentácie
- AJ na komunikatívnej úrovni - nie je podmienkou, ale výhodou

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Automation s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra
ID: 4034156  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac