Expedient

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu expedienta. Na tejto pracovnej pozícií budeš spracovávať objednávky a expedovať vyrobené kusy prípadne vyrobené stroje.

Tvojou náplňou práce bude:
- Príprava dielov na expedíciu
- Následné balenie dielov do požadovaných prepravných obalov
- Kontrola čísel výrobkov
- Vyevidovanie výrobku/dielu zo systému
- Rezervácia objednávok v príslušnom terminály
- V prípade potreby asistencia pri preberaní tovaru od dodávateľov

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- ročné prehodnocovanie mzdy
- multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1) - podmienkou
- Znalosť práce s programom SAP - výhodou
- Skúsenosti s prácou skladníka/expedienta - výhodou
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Bezúhonnosť

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Automation s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra
ID: 4025226  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac