CNC Operátor - aj bez skúseností

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
4,2 EUR/hod.Základná hodinová mzda je od 4,20 eur v hrubom ( Od 930 eur/brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA JE VHODNÁ AJ PRE ŽENY
Nemáš skúsenosť s CNC obrábaním ale máš technické myslenie a chceš sa rozvíjať v tejto oblasti? Sme spoločnosť, ktorá investuje do moderných technológií a využíva najmodernejšie CNC Stroje značky Harmle a DMG Mori. Aj napriek aktuálnej situácii dynamicky rastieme a ponúkame stabilitu pracovného pomeru.

Náplň práce:
  • 1 až 3 mesiace sa budeš hlavne učiť ako pracovať na našich strojoch kde
budeš mať 8 h úväzok počas tejto periódy
  • v druhom kroku počas ďalších 3-6 mesiacov začneš pracovať vo výrobe kde
budeš pracovať na denné 12h zmeny (2dni denná a dva dni voľno)
  • pokiaľ budeš šikovný/á, zaučíš sa až na CNC frézara kde je nepretržitá 12
zmennosť

Postupne na pozícii CNC Frézara bude obsahom tvojej práce:
  • kolegovia ti pripravia zákazku, ktorú budeš mať na zákazkovom liste
  • pripravíš si potrebné náradie pre výrobu daného kusu
  • nastavíš si stroj podľa výkresovej dokumentácie
  • preveríš kvalitu spolu s kolegami z oddelnia kvaliy
  • doladíš rozmery a odchýlky stroja a náradia

  • cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
  • multisport karta
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok
  • stravné v hodnote 4,20 € / 8 hodín
  • sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • motivácia pre strojársku výrobu
  • technické myslenie
  • priestorové myslenie

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 4020001  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.