Mzdový účtovník

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká, Nitra-Horné Krškany
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac(Finálna mzda bude posúdená na základe skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie mzdovej agendy a výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami,
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie podkladov PN a OČR a ich likvidácia,
- spracovanie mesačných výkazov do poisťovní, mesačného prehľadu dane, ročné hlásenia dane, ELDP, potvrdenia o zdaniteľnej mzde,
- výpočet a výkon exekučných zrážok zo mzdy,
- ročné zúčtovanie dane z príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti zamestnancov,
- spracovanie agendy stravných lístkov,
- tvorba štatistík a reportov, príprava HR analýz pre manažment

-1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- ročné prehodnocovanie mzdy
- multisport karta
- sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predchádzajúca skúsenosť so spracovaním miezd (všetky zmennosti)
- znalosť mzdového modulu v softvéri SAP - výhodou
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B2
- znalosť zákonníka práce

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Automation s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra
ID: 3998675  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac