Konštruktér

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda bude závisieť od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konštruovanie mechanických, hydraulických a pneumatických častí jednoúčelových strojov a zariadení ( v oblasti personalizačnej techniky, solárneho odvetvia, elektromobility )
- Príprava konštrukčnej dokumentácie (návrh materiálov, výkresy, postupy konštrukcie)
- Analýza a kontrola navrhnutých konštrukčných riešení
- Návrh modulov a jednotlivých častí v 2D a 3D
- Komunikácia s kolegami z iných pobočiek
- Riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Vysokoškolské vzdelanie v technickej oblasti,
- Skúsenosti s konštrukciou v strojárenskom priemysle minimálne 3 roky
- Skúsenosti s CAD softvérom (SolidWorks, Catia, AutoCAD,...)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálne B1)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Automation s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra
ID: 3990925  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac