Konštruktér

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacToto je minimálna mzda ktorú ponúkame, Vaša finálna mzda bude prehodnotená na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V priebehu 2020 dokončíme tretie etapu výstavby vývojového cestra v oblasti jednoúčelových strojov a sofvérových riešení pre oblasti SmartCards, RFID, Solar, Semiconductors, LED, Batery cells;. Aj ty sa môžeš stať súčasťou nového vývojového centra v Nitre.

Tvoje denné úlohy budú zamerané na:

  • Práca so softvérom SolidWorks
  • Návrh mechanických častí, modulov v 2D a 3D
  • Využívanie SAP na správu dokumentov a komunikáciu
  • Analýzu požiadaviek pre vývoj a výskum podľa požiadaviek zákazníka
  • Príprava technických špecifikácií a pracovných postupov
  • Konzultácia jednotlivých krokov s ďalšími oddeleniami
  • Komunikácia s ďalšími zainteresovanými stranami

  • 1 extra plat (dochádzkový + dovolenkový bonus)
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania vo firme
  • parkovanie pred firmou na súkromnom parkovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Máš ukončené technické vysokoškolské vzdelanie
  • Máš minimálne 1 rok skúseností v oblasti konštrukcie
  • Máš znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Si aktívny užívateľ niektorého z CAD systémov (CATIA, AutoCad, SolidWorks a iné)

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3928728  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac