Frontend Developer - Javascript (industry 4.0)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyšsia mzda ako je uvedená v inzeráte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určite ste už zachytili, že v 2020 sa rozširujeme a vybudujme najväčšie R&D centrum v Nitre. Pokiaľ preukážeš že na to máš, jedna zo stoličiek v nových priestoroch môže byť aj tvoja. Hľadáme šikovných JAVA programátorov na podporu tímu Software Solutions kde bude tvojim lídrom Marek. Budete pracovať na FRONTENDE projektu zameraneho na spracovanie BIG DATA:

Projekt nájdeš v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=wcKzXKi1CXw

A čo ťa čaká na pozícii FRONTEND developera na oddelení Software Solutions?
  • Vývoj FRONTEND riešenia pre projekt MB Palamax
  • Samostatný pokročilý vývoj SW v zadanom projekte pomocou JavaScript, JAVA EE
  • Ide hlavne o webové riešenia (systémy na báze tenkého klienta)
  • Rozšifruješ požiadavky zákazníka aby si pochopil zadaniu
  • Následne si navrhneš riešenie, ktoré prekonzultuješ s tímom
  • Ukoriguješ úlohy v softvérovom riešení (task handling v Redmine)
  • Ak nechceš veľa cestovať, táto pozícia je vhodná práve pre teba

  • 1 extra plat (dochádzkový + dovolenkový bonus)
  • bonusy pri cestovaní
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania vo firme
  • parkovanie pred firmou na súkromnom parkovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

A aké sú naše minimálne požiadavky na nového „Senior“ kolegu?

  • Máš ukončené vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním
  • Máš 3 roky skúseností s vývojom frontendu
JavaScript - PODMIENKA
  • Znalosť JEE (ideálne s jpa, hibernate, CDI, EJB)
  • Container based solutions a DOCKER výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B1, aby si vedel komunikovať s kolegami zo zahraničia

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3913494  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac