CNC sústružník (veľké diely)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,3 - 6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na CNC sústruhu,
  • výroba veľkých dielov podľa výkresovej dokumentácie,
  • samostatné programovanie v systéme Heidenhain alebo Fanuc výhodou,
  • kontrola dielov,
  • údržba stroja.

  • práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • balík sociálnych výhod,
  • dovolenkový príplatok od 30€/mesiac
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci,
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu,
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu,
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok,
  • príplatky sú rátané zo zmluvnej hodinovej mzdy, nie z minimálnej mzdy podľa zákonníka,
  • stravné v hodnote 4,20 € / 8 hodín, 6,3 € / 11 hodín,
  • 13ty plat,
  • práca v 4 zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny rozvrhnuté 2x ranná, 2x voľno, 2x nočná, 2x voľno).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita,
  • ochota pracovať na zmeny,
  • skúsenosti s obrábaním veľkých dielov.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3860183  Dátum zverejnenia: 30.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.