CNC Frézar

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta. Na uvedenej pracovnej pozícií je hodinová sadzba od 5 eur/h a Vaša mesačná mzda sa bude pohybovať zdhuba od 1200 eur/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Napriek aktuálnej situácií dynamicky rastieme a ponúkame možnosť stabilného pracovného miesta s možnosťou ďalšieho rastu. Práca nie je rutinná a je vhodná aj pre ženy. Máš možnosť byť súčasťou výroby automatizovaných strojov pre oblasť solárnych technológií, výroby občianskych preukazov a pasov.

Tvojou náplňou práce na pozícii CNC Frézara bude:
  • kolegovia ti pripravia zákazku, ktorú budeš mať na zákazkovom liste
  • pripravíš si potrebné náradie pre výrobu daného kusu
  • nastavíš si stroj podľa výkresovej dokumentácie
  • preveríš kvalitu spolu s kolegami z oddelnia kvality
  • doladíš rozmery a odchýlky stroja a náradia
  • naprogramuješ jednoduchšie časti programov
  • nepretržitá zmennosť; (dva dni denná, dva dni nočná a dva dni voľno (12 hodinové zmeny);

  • cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
  • multisport karta
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok
  • stravné v hodnote 4,20 € / 8 hodín
  • sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • skúsenosť s obsluhou CNC fréz / CNC sústruhov,
  • znalosť systému CNC Systémov (Heidenhein, Siemens a iné)
  • čistý výpis registra trestov,
  • ochota pracovať nadčas,
  • spoľahlivosť,

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3811113  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac