Machine software developer pre prototypové stroje- junior/senior

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
od 1400€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda ako je uvedená v inzeráte + 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj SW pre personalizačné a iné stroje v oblasti automatizácie
• Vývoj je spojený s ovládaním mechaniky, motorov, pneumatiky, senzorov, vision systémov a transportných systémov použitých na stroji vo väčšom rozsahu
• Programovanie real-time systémov
• Optimalizácia a testovanie existujúcich SW riešení
• Spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu
• Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií
• Zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v kóde.

• 13ty plat
• flexibilná pracovná doba
• preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
• každoročné prehodnocovanie platu
• sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
• teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• ovocie k obedom
• stravné lístky v hodnote 4,20€/deň

Okrem bežných benefitov získate:
• Zdokonalenie sa v programovaní a optimalizácii kódov
• Participácia na inovatívnych automatizovaných riešeniach (výroba pasov, solárne systémy, aplikácia čipov ...)
• Zlepšenie sa v cudzom jazyku
• Príležitostné možnosti cestovania v rámci celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti automatizácie a informatiky,
  • schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku,
  • znalosť OOP a C, C++
  • základná znalosť elektroniky a elektrotechniky

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3599372  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400€/brutto v závislosti od skúsenosti a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda ako je uvedená v inzeráte + 13ty plat