Sales representative for PPS Nitra

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov pre divíziu výroby dielov na CNC frézach a CNC sústruhoch,
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
• kooperácia v rámci firmy a jednotlivých oddelení (sústruhy, frézy, kvalita, logistika),
• príprava štatistík a analýz,
• tvorba cenových ponúk pre externých zákazníkov.

• extra plat,
• flexibilný pracovný čas,
• možnosť jazykových kurzov (150€/semester),
• prehodnocovanie platu 1x ročne,
• sociálne benefity,
• firemné aktivity (DOD, futbal, rybačka, MB run),
• stravné lístky v hodnote 4,20€/deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti na obdobnej pozícii,
• skúsenosti s technickou dokumentáciou,
• ochota cestovať,
• nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3574313  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac