C++ vývojár

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1400€ + 13ty plat, uchádzačovi vieme ponúknuť aj vyšší plat v závislosti od jeho skúseností a znalostí, ktoré sa posúdia na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj algoritmov súvisiacich so spracovaním obrazu (image processing)
  • validácia ochranných prvkov (napr. hologramov) na pasoch a iných ID kartách
  • vytváranie SW dokumentácie
  • medzinárodné projekty, spolupráca v medzinárodnom tíme developerov
  • miesto výkonu práce- Nitra

  • 13ty plat
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané jazykové kurzy (150€/semester)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • sociálne benefity (pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá)
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • ovocie k obedom

V prípade záujmu posielajte svoj profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť vývoja komplexnejších algoritmov
  • skúsenosť s openCV a MFC veľkou výhodou
  • komunikatívny anglický jazyk
  • ochota cestovať počas tréningu do Nemecka

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3525042  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400€ + 13ty plat, uchádzačovi vieme ponúknuť aj vyšší plat v závislosti od jeho skúseností a znalostí, ktoré sa posúdia na pohovore