Vodič kamiónu Nitra - Nemecko

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 7 €/hodina (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozvoz tovaru v okolí Rodingu, Regensburgu a Mníchova na vozidle (súprava 12,5t)
• práca na dva turnusy, odchod z Nitry v nedeľu, dva týždne v Rodingu (na súprave 12,5t), týždeň v Nitre (návesová alebo prívesová súprava 40 t)
• preprava zabezpečená,
• ubytovanie plne hradené zamestnávateľom.

• plat: od 7€/hodina (brutto) priemerne plus diéty,
• práca na slovenskú pracovnú zmluvu, nároky vyplývajúce z vyúčtovania služobných ciest samozrejmosťou,
• dovolenkový bonus (Urlaubsgeld),
• ročné prémie a prehodnocovanie platu (1x ročne),
• balík sociálnych výhod,
• hradená preprava do Nemecka a ubytovanie zamestnávateľom,
• výborný kolektív 4 vodičov.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať. „Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

• vodičský preukaz skupine C,E
• tresná bezúhonosť
• prax minimálne 3 roky
• Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý), Maďarský jazyk (výhodou)

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3487138  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7 €/hodina (brutto)