Hlavný inštruktor duálneho vzdelávania

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, 949 05 Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna možná mzda a finálna úroveň bude stanovená na základe Vašich skúseností a predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S otvorením nášho nového výskumného centra rozširujeme aj počet študentov duálneho vzdelávania. Ak máš záujem vzdelávať stredoškolákov a technických oblastiach, motivovať ich a posúvať latku vyššie, radi sa s tebou stretneme.

  • vedenie vybraného tímu študentov v teoretickej i praktickej oblasti, (Mechanika, mechatronika, elektrotechnika)
  • zabezpečenie vzdelávania študentov v priestoroch firmy (divízia mechnickej a elektrickej montáže),
  • plánovanie vyučovacieho procesu,
  • zabezpečovanie komunikácie so školou, prezentácia spoločnosti.

  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5,10€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

V prípade záujmu pošlite Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a cudzom (AJ ) jazyku na uvedenú mailovú adresu. V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie odbor učiteľstvo technických predmetov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2.stupňa odbor
učiteľstvo technických predmetov
  • alebo ukončené pedagogické minimum
  • schopnosť pracovať s mladými ľuďmi
  • komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka (absolvuješ školenia na centrále v nemecku)

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3315223  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac