Majster odbornej výchovy v strojárskej spoločnosti - aj pre absolventa VŠ

Miesto práce
Novozámocká 233, Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie vybraného tímu študentov v teoretickej i praktickej oblasti
  • zabezpečenie kvality produktov vyrábaných študentmi v dielni
  • zabezpečovanie komunikácie so školou, prezentácia spoločnosti
  • teoretické a praktické zaškolenie nových pracovníkov

  • mesačná mzda od 900 Eur brutto.
Uvedená mesačná mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť zohľadní kvalifikáciu kandidáta na základe jeho skúseností.
  • atraktívny odmeňovací systém (13ty plat)
  • tímbildingové akcie
  • jazykové kurzy pre zlepšenie tvojho speakovania alebo šprechovania
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu pošlite Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na uvedenú mailovú adresu. V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa odbor učiteľstvo technických predmetov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské vzdelanie 2. Stupňa odbor učiteľstvo technických predmetov
  • skúsenosti v strojárskom priemysle, orientácia na CNC frézy, CNC frézy, CNC sústruhy
  • schopnosť pracovať s mladými ľuďmi
  • nemecký alebo anglický jazyk výhodou

Nadnárodný koncern s viac ako 3000 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra
ID: 3315223   Dátum zverejnenia: 25.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900