Školiteľ duálneho vzdelávania

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, 949 05 Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna možná mzda a finálna úroveň bude stanovená na základe Vašich skúseností a predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S otvorením nášho nového výskumného centra rozšírime aj počet študentov duálneho vzdelávania. Ak máš záujem vzdelávať stredoškolákov a technických oblastiach, motivovať ich a posúvať latku vyššie, radi sa s tebou stretneme.

- vedenie vybraného tímu študentov v teoretickej i praktickej oblasti, (Mechanika, mechatronika, elektrotechnika)
- zabezpečenie vzdelávania študentov v priestoroch firmy (divízia mechnickej a elektrickej montáže),
- plánovanie vyučovacieho procesu,
- zabezpečovanie komunikácie so školou, prezentácia spoločnosti.

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Stravné lístky v hodnote 4,20€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
- Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

V prípade záujmu pošlite Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a cudzom (AJ alebo DE) jazyku na uvedenú mailovú adresu. V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Muehlbauer Technologies s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Vybraní kandidáti budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie odbor učiteľstvo technických predmetov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2.stupňa odbor učiteľstvo technických predmetov
- alebo ukončené pedagogické minimum
- schopnosť pracovať s mladými ľuďmi
- komunikatívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka (absolvuješ školenia na centrále v nemecku)

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Muehlbauer Automation s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

Kontakt

ID: 3315223  Dátum zverejnenia: 4.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac