Šikovný? Inteligentný? Mladý duchom? ( Nástrojár)- Nemecko Roding

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 233, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava nástrojov a komponentov na montáž,
  • montáž nástrojov z dielčích komponentov – orientácia vo výkresoch zostavy
  • Rezanie závitov, vystružovnie, vŕtanie, tušírovanie, zapracovávanie, leštenie...
  • Úprava rezov, napasovávanie klínových jednotiek, zrážanie hrán, vymedzovanie vôle, kontrola funkčnosti nástroja,
  • Opracovávanie nástrojov brúsením, ostrením, frézovaním, vŕtaním, sústružením a pod.
  • Plnenie úloh v rozsahu a termínoch zadaných vedúcim
  • Zodpovednosť za udržanie čistoty a poriadku na pracovisku

  • práca priamo na nemeckú pracovnú zmluvu
  • dovolenkový bonus (urlaubsgeld), príspevok na cestovanie (fahren geld)
  • hodinová mzda podľa skúseností a zručností kandidáta
  • balík sociálnych výhod
  • asistencia pri ubytovaní

Pracovná pozícia je pre materskú spoločnosť Muehlbauer v Rodingu- priamo, nie cez personálnu agentúru. V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite svoj životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie – nástrojár, strojný mechanik, strojár
  • Praktická skúsenosť na obdobnej pozícii je podmienkou
  • Znalosť nemeckého, resp. anglického jazyka veľkou výhodou
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a výkresy, priestorová predstavivosť
  • Znalosť práce so sústruhom, frézou, brúskou
  • Chuť pracovať dlhodobo v zahraničí

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2826100  Dátum zverejnenia: 24.11.2016