Programuješ v C# /C++ a baví ťa to? (Nemecko)

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začínaš programovať?
Zaujíma ťa automatizácia a PLC systémy?
Dohovoríš sa anglicky a chceš si svoju angličtinu zlepšiť na profesionálnu úroveň?

Ponúkame prácu v medzinárodnej spoločnosti,
  • práca na nemeckú zmluvu
  • nadštandardné platové podmienky
  • odborné vzdelávanie plne hradené spoločnosťou podľa potrieb zamestnanca
  • prácu v neustále sa rozširujúcom kolektíve mladých ľudí

Spoločnosť Muehlbauer je špičkový výrobca HW a SW pre výrobu a personalizáciu elektronických biometrických dokumentov. Je veľmi pravdepodobné, že aj tvoj pas či platobná karta sú vyrobené a personalizované práve na našich strojoch.
Ponúkame ti možnosť pracovať piamo v Nemecku v english speaking teame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky, informačnej techniky,
  • praktické skúsenosti v vývojom PLC-softvéru,
  • skúsenosti s automatizáciou a embeded systémami,
  • programovanie v jazyku C# /C++ na úrovni mierne pokročilý, pokročilý a viac.

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2045053  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou