Majster v strojárenskej výrobe

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaczáleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- majster v oblasti strojárenstva,
- znalosti s CNC strojmi výhodou nie podmienkou,
- znalosť systému Heidenhain veľkou výhodou.

- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- najmodernejšie technológie,
- nadštandardné platové podmienky + bonusový systém,
- možnosť firemných školení a kariérneho rastu.

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujíma, pošlite svoj životopis na email [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
3

- spoľahlivosť,
- trestná bezúhonnosť,
- základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme a riadiť tím ľudí, silné organizačné schopnosti
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- prax na pozícii majstra veľkou výhodou.

Nadnárodný koncern s viac ako 3500 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Novozámocká 233
949 05 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
Tel.: +421376946303
E-mail: poslať životopis
ID: 2043551  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac