IT študent- mobilné aplikácie

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • programovanie mobilnej aplikácie pre Android/iOS
  • tvorba vizualizácie
  • spravovanie aplikácie
  • support od senior Java developera
  • možná postupná integrácia do vývojového tímu

  • plat od 2,80€ hod., závisí od skúseností a znalostí kandidáta,
  • možnosť vzdelávania sa
  • pracovné skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
  • odborné vedenie zo strany nadriadených
  • výborný kolektív mladých a úspešných zamestnancov a študentov
  • v prípade spokojnosti oboch strán ponuka pracovnej zmluvy

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • hľadáme mladých a šikovných študentov IT, veľkou výhodou je už skúsenosť s programovaním mobilnej aplikácie
  • vhodným kandidátom je pre nás tímový hráč, ktorý baží po vedomostiach
  • zodpovedný prístup k práci je naše MUST HAVE
  • speakovanie na intermediate úrovni je žiadané

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Muehlbauer Technologies, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 2017283  Dátum zverejnenia: 10.4.2018