Muehlbauer
Technologies s.r.o.
Novozámocká 233
949 05 Nitra

IT študent- mobilné aplikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie mobilnej aplikácie pre Android/iOS
- tvorba vizualizácie
- spravovanie aplikácie
- support od senior Java developera
- možná postupná integrácia do vývojového tímu

-plat od 2,80€ hod., závisí od skúseností a znalostí kandidáta,
- možnosť vzdelávania sa
- pracovné skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
- odborné vedenie zo strany nadriadených
- výborný kolektív mladých a úspešných zamestnancov a študentov
- v prípade spokojnosti oboch strán ponuka pracovnej zmluvy

- hľadáme mladých a šikovných študentov IT, veľkou výhodou je už skúsenosť s programovaním mobilnej aplikácie
- vhodným kandidátom je pre nás tímový hráč, ktorý baží po vedomostiach
- zodpovedný prístup k práci je naše MUST HAVE
- speakovanie na intermediate úrovni je žiadané

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na job@muehlbauer.sk

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
ID: 2017283   Dátum zverejnenia: 10.4.2018